kurumsal

İntek Yapı, deneyimli ve uzman kadrosu ile inşaat ve sektöründe güvenilir bir firmadır.

İntek Yapı
 
Mimarlık insanların yaşamalarını kolaylaştırmak, ihtiyaçlarını karşılamak için mekânları, teknik olanaklar ve estetikle birleştirmektir. Mimar, her yeni mekanda, mükemmel forma ulaşmak için çalışır. Kusursuz proje, yapının içinde yaşayacak, eğlenecek, çalışacak kişilerin ihtiyaçlarına uygun, işlevsel, kendine özgü olandır diyen İntek Yapı, bu mükemmellikten ilham alır.

İntek Yapı, mekanlarınızın iç- dış görünümünü yeniler, yapılarınızı yeniden kurar ya da istediğiniz düzenlemeleri yaparak yaşadığınız alanları size uygun hale getirir. İntek Yapı, ihtiyaçlara uygun tasarımlarla kişilere özel mekânlar üretmek için çalışır. Yapılar umutlarınızın, hayallerinizin, anılarınızın yaşandığı vazgeçilmez mekânlardır diyen İntek Yapı çalışanları kelimelerin bilinen anlamlarının dışında daha derin, içsel, insani duyguları da içerdiğini bilmektedir. Hacim, form, mimari, renk, dizayn İntek Yapı mimarları için birer anahtardır.

Her proje sizlerle yapılan işbirliğiyle fonksiyonel, kendine özgü, yaşamı kolaylaştıran ve güzelleştiren mekânlara açılan kapılardır.

İntek Yapı mimarları, proje yönetimi ve mimariyi bir bütünlük içerisinde ele alır. Doğru projenin, doğru adımlarla olacağının farkında olan İntek Yapı mimarları beklentilerinize uygun mekanlar oluşturmak için proje yönetimine sizleri de dahil eder.

İntek Yapı mimarları her uygulamalarında detaylara verdiği önemle sorunsuz, zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çağdaş mekanlar sunar. Eviniz, ofisiniz, baba yadigârınız, geleceğiniz, umutlarınız, sizi siz yapan anılarınızın yaşandığı yerlerin anlamını bilir.
Mekânlarınızı İntek Yapı ile yaşayın ve yaşatın.
 
Firmamızın Hedefi
 
Öncelikli kalite anlaışı her zaman devam edecek ve müşteriye verdiği önemi koruyacaktır. Alanında uzman personeli ve çağdaş  üretim teknolojisini her geçen gün daha da ileriye taşımaya gayret edecektir. Türkiye'de öncü bir inşaat ve yapı firması olmaktır.
 
Kalite Politikamız

İş ortaklarımıza en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek,

Yasal mevzuatlara uygun çalışmak,

Çevre ve insan haklarına sahip çıkmak,

Müşteri memnuniyetini sürekli izlemek ve arttırmak,

Çalışanlarımızın bilinçlenmesinde ve kariyer gelişimlerinde katkı sağlamak,

Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,

İş ortaklarımızda oluşmuş olan güvenilir ve dürüst firma imajını korumak ve sürdürmek,

Kalite Politikamızdır

 

kiptas
ibb
toki
basaksenir
sise
helin
Amasya Park AVM
şifa hastanesi
siyah kalem